האזינו לפרקים בפודקסטים שלי וכאורח אצל אחרים
בהם אני משוחח על סוגיות ושאלות מעולם הפסיכולוגיה והטיפול :הפודקאסט שלי בקיפודקאסט עם ד"ר יעל דורון
"לצערי נגמר לנו הזמן"
 

פרק 1 - קינאה 
והפעם קינאה - אפ אי פעם יצא לכם להרהר בשאלה "למי יש גדול יותר?", אתם בטח תסכימו איתנו, שזו אחת מהשאלות המהותיות ביותר, תסתכלו על זה בצורה רחבה יותר - כל החיים האלה הם מסע שלם שבו, אנו מסתכלים על עצמנו ואז החוצה. בזכות השוואה וקנאה אנו מתחזקים או נחלשים, מתקרבים אל עצמנו או מתרחקים.
בפרק הזה תשמעו בין השאר על הפעם בה יעל קינאה לדני וגם עך הפעמים בהם דני קינא ביעל, על המשולש האדיפלי, שמלווה את כולנו מהרגע, שאנו נולדים, וגם מי יותר אובססיבי לאריק (ההוא מהשיר "אל תדברי על אריק") - זאת שאסור לה לדבר עליו במיטה, או זה, שמבקש ממנה לא לדבר על אריק?

להאזנה לפרק 1 פרק 2 - תשוקה 
דני ויעל, המוכרים גם כמומחים של "חתונה ממבט ראשון" (קשת 12) כמו שמעולם לא משעתם אותם, מדברים על ה-כל, כולל מה שאי אפשר להגיד בטלוויזיה!
והפעם על תשוקה - איך שומרים עליה? איך מיניות ותשוקה הפכו למעשה להיות מקור לבושה, כמו לדרוש אוכל או כסף? ומהם הניסויים המפורסמים בעולם, שעסקו בתשוקה ובמיניות ומה היו התוצאות שלהם?
בפרק תשמעו את כל מה שרציתם לדעת על תשוקה והתביישתם לשאול, בדיוק כמו שדני ויעל יודעים - ישיר, בגובה העיניים ונטול פילטרים. 

להאזנה לפרק 2

אורח בפודקאסט של פאולה וליאון "יחסינו לאן" :

האם אנחנו מתאימים:

לכל אחד מאיתנו זה קרה, לפחות פעם אחת: התגנבה ללב השאלה האם בן או בת הזוג באמת מתאימים לנו. זה קורה במיוחד בתקופות מאתגרות של הזוגיות, אז צפה הפנטזיה שאולי יש נפש תאומה שממתינה לנו ברחבי היקום, שנפספס אם לא נצא לחפש אותה. דני פרידלנדר, פסיכולוג קליני מומחה המטפל בזוגות וביחידים, ששוקד על התאמת הזוגות בתכנית המצליחה "חתונה ממבט ראשון", הגיע לפרק חגיגי לכבוד יומולדת שנה לפודקאסט שלנו. היה מצחיק, מלמד, מרגש ומאוד חשוף.
להאזנה לפרק


מלכודת האקסים:
ההיסטוריה הרומנטית שלנו עלולה להיות אחד הנושאים הכי נפיצים בתוך הזוגיות. דני פרידלנדר, חוזר אלינו לפודקאסט כדי להוציא את כל השדים מהארון סביב אחד הנושאים הכי רגישים בקשר שלנו. הוא סיפר שהאקסים הם לא רק 'רוחות רפאים' מהעבר, אלא שיש להם תפקיד חשוב בעיצוב המיניות ומערכות היחסים הבאות שלנו. שאלנו אותו האם כדאי לשמור איתם על קשר או להתעלם מקיומם, והאם זה תקף גם ברשתות החברתיות? האמת, הופתענו והתשובה מורכבת משחשבנו.
להאזנה לפרקטיפול זוגי עם דני פרידלנדר:
זהו הפרק החגיגי ששידרנו בלייב עם הפסיכולוג הקליני דני פרידלנדר (״חתונה ממבט ראשון״).
במקור התכוונו שדני יספר לנו על איך שוני ודמיון בין בני זוג משפיעים על היחסים.
אבל, באותו יום החיים טרפו את הקלפים - הבת שלנו נשלחה לבידוד כמה שעות לפני השידור ועברנו אחה״צ מלחיץ וסוחט רגשית.

כך יצא שהמפגש הפך לטיפול זוגי בשידור חי שבמהלכו דיברנו על ריבים ואהבה במציאות של אי וודאות. דני זיהה בצורה מדויקת את דפוסי ההתנהגות שמפרידים בינינו בעיתות לחץ. מאמינים שגם אתם תזדהו ותוכלו לזקק איזו תובנה לגביכם.
להאזנה לפרק
אורח בפודקאסט של הראל סקעת "חייב לשאול":

פרק בו אני משוחח עם הזמר והיוצר הראל סקעת, על הזהות ההומואית, יציאה מהארון, זוגיות של גברים, ועל הצלקת הפוסט-טראומטית, שנשארת לתמיד, גם שנים אחרי היציאה מהארון וההשלכות שלה על סודות וחוסר היכולת לשתף את עצמך עד הסוף בזוגיות הומואית. 

הראל סקעת מציג את הפרק במילותיו: כל הילדות שלי ידעתי שתהיה לי אהבה, כזאת שלא הכרתי. כילד הכרתי רק מערכות יחסים איומות, אבל מבפנים תמיד ידעתי שהזוגיות שלי תיראה אחרת. היום, אחרי אחת עשרה שנה עם עידן אני יודע שהצלחתי, אבל מתברר שגם לזוגות הטובים ביותר יש משברים, במיוחד עם שני ילדים קטנים ואחרי קורונה. אז הזמנתי את ה"פסיכולוג של המדינה", דני פרידלנדר,  שנתן לי כמה עצות טובות, ועזר לי להבין את המקום של מערכות היחסים שהכרתי והסודות ששמרתי פעם, בחיים שלי היום.

להאזנה לפרק הפודקאסט שלי ב"אשמורת" / הסתדרות המורים "אסיפת מורים"דני פרידלנדר פוגש אנשי חינוך לשיחה אישית
על הפעילות שלהם, מה מניע אותם כל בוקר כשהם הולכים לעבודה ועם אילו תחושות הם נשארים בסוף היום.
לקישור לכל הפרקים של "אסיפת מורים" והאזנה לפרקים